
Летичівський аматорський хор “Летич”заснований у 1967р заслуженим працівником культури(нині покійним) Балинським Олександром Мартиновичем, який керував хором до 2007р. З 2007р. і до сьогодні, керівником хору є Довгалюк Вячеслав Петрович. Основою репертуару колективу являється народна пісня, а також твори композиторів, схожі за своєю ладово-інтонаційною основою до української пісенної творчості. Також хор виконує твори місцевих авторів В.Атамана і М. Балеми, а також твори композиторів М.Леонтовича,І. Шамо, В. Філіпенка, Г. Вірьовки, А.Пашкевича, В.Кухарця, А.Авдієвського, І.Сльоти та інших. Значне місце у творчості колективу займають твори, які виконуються акапельно. Хор є незмінним учасником усіх концертів та масових свят району. Бере участь у всіх оглядах, конкурсах районного та обласного рівнів. Відзначений багатьма дипломами, грамотами та цінними подарунками.

Народний оркестр духових інструментів
Оркестр духових інструментів був створений у 2007р. і нараховує 18 учасників.
З перших днів свого існування колектив здобув визнання серед жителів району, завдяки своїй наполегливій праці, професіоналізму та згуртованості його учасників.
У 2011році колектив став дипломантом обласного огляду-конкурсу духових оркестрів. Великі масові свята, дійства, які проводяться в Летичеві, та у сільській місцевості нашого району не проходять без його участі .
На даний час репертуар народного духового оркестру нараховує більше 42 творів.
Народний аматорський хор ветеранів війни та праці "Стежина"
Народний аматорський хор ветеранів війни та праці “Стежина” розпочав свою роботу у 1987 р. під керівництвом заслуженого працівника культури України Балинського Олександра Мартиновича.
З квітня 2009 року керівником хору є Володимир Мусійович Фортельний .
У складі хору - учасники війни, діти війни, ветерани праці та ветерани військової служби. Впродовж всього часу свого існування хор ветеранів війни та праці бере участь у різних заходах районного та обласного значення.
Колектив є постійним гостем в обласному госпіталі інвалідів ВВВ.
Репертуар колективу налічує понад 50 творів. В основі репертуару пісні воєнних років, пісні про війну, пісні сучасних авторів, українські народні пісні.
Художньо-концертна бригада “Вогник” розпочала свою творчу діяльність в 60-х роках. Засновником та керівником бригади був Андронік Павло Антонович. В перші роки свого існування колектив здійснив багато виїздів з агітаційно-художніми виступами по району. Зміна подій в історії держави спонукали учасників бригади “Вогник” весь час шукати нові форми роботи з різними категоріями населення. Згодом бригада здобула звання “народна” та змінила назву з агітаційної на художньо-концертну. З роками в бригаді змінювались її учасники, а також репертуар. На даний час в репертуарі колективу різножанрові творчі концертні програми, український гумор, народна та естрадна музика. Художньо-концертна бригада здійснює усі культурно-освітні заходи приурочені професійним, державним святам та святам за народним календарем. Керівником художньо-концертної бригади на сьогоднішній день є Сухорук Юрій Миколайович.

Яскравою, життєдайною, неповторною, душевною та чарівною є українська народна пісня, яка вселяє у наші душі і серця гармонію життя. І це всім відомо. Але не всі відчувають її так, як відчувають її учасники фольклорного ансамблю “Кульбаба” Летичівського районного будинку культури.Колектив є своєрідною фольклорною перлиною Летичівського району.Минуло всього 7 років з того часу, коли його створила наполеглива, енергійна та запальна жінка – Колібаба Катерина Іванівна, яка більшу частину свого життя присвятила роботі в культурі. Тим часом любов до прекрасного прививала своїм дітям та онукам, як свого часу любов до пісні прививали їй її батьки. Ансамбль “Кульбаба” можна назвати колективом родинним, тому що більшу його частину становить саме родина Колібабів, звідки, власне і пішла назва колективу. Всього колектив нараховує на сьогоднішній день 19 учасників, але він постійно оновлюється, та його основний склад залишається незмінним. Хоча ансамблю ще не так багато років, але він вже багатий на репертуар. Завдяки непосидючому керівникові Катерині Іванівні - налічує більше 100 пісень, більшість яких записано і переспівано з уст її мами, яка проживає в селі Рожни. Це українські народні різножанрові пісні, обрядові пісні, колядки, щедрівки, веснянки. Також учасники ансамблю відтворили фрагменти весільних та купальських обрядодійств. Ансамбль “Кульбаба” активно діє на теренах Летичівщини, знаний не тільки в районі та області, а й за їх межамиВін є незмінним учасником усіх творчих заходів, концертів, театралізованих свят, обласних конкурсів та фестивалів. За роки свого творчого життя отримав чимало нагород. Неодноразово колектив брав участь у зйомках телепередач на Хмельницькій обласній телерадіокомпанії “Поділля-Центр”, таких як “Від усієї душі”, “Палітра мистецтв”, "І зустрічі мить". Також побували на Першому Національному каналі у м.Києві на зйомках передачі “Надвечір’я”. В липні місяці 2014 року, ансамбль було запрошено на святкування народного обрядового свята Івана Купала, яке проходило у Національному музеї народної архітектури та побуту України під відкритим небом в с.Пирогові, що на Київщині.

Вокальний ансамбль «Мелодія душі»
Вокальний ансамбль було створено у 2013 році. Склад вокального ансамблю нараховує 8 учасників.
Керівником колективу є Довгалюк Вячеслав Петрович.
Репертуар колективу включає українські народні пісні, які виконуються в естрадному жанрі. За невеликий термін колектив набув популярності та прихильності від слухачів району та області. Дебют ансамблю відбувся під час концертної програми в місті Хмельницькому під час святкування Дня Незалежності України. «Мелодія душі» була учасником регіонального етно-фестивалю «Болохівські гостини-2013» у місті Старокостянтинові. Виступ ансамблю нагороджено дипломом. У 2014 році ансамбль брав участь у творчому звіті району, присвячений 200-річчю вд Дня народження Т.Г.Шевченка, у фестивалі колядок, що проходив у Санктуарії Пресвятої Богородиці та у 16 благодійних концертах по району в підтримку бійців АТО.

Чоловічий квартет розпочав свою діяльність у 1970 році під керівництвом Балинського Олександра Мартиновича. З 2006 року і до цього часу колективом керує Довгалюк Вячеслав Петрович.
В репертуарі ансамблю різноманітні твори українських народних пісень, пісень сучасних авторів. На протязі років роботи ансамблю його склад змінювався. Але репертуар весь час поповнювався все новими творами.
Квартет «Явір» є частим учасником усіх святкових заходів. Також є частим учасником різноманітних пісенних конкурсів, за що неодноразово нагороджений дипломами, грамотами та цінними подарунками. Він же є однією із складових художньо-концертної бригади «Вогник».
У 2014 році «Явір» взяв участь у обласному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні та поезії «Все пам`ятає батьківська земля».
Ансамбль української народної пісні "Барвінок"
Ансамбль української народної музики «Барвінок» (раніше – Троїсті музики) створений у 1997 році.
Засновником колективу був Довгалюк Вячеслав Петрович. Довгий час колективом керував також Зубков Іван Іванович. Сьогодні ж керівником є Кондратюк Володимир Іванович. До складу ансамблю входить 7 учасників.
Репертуар складають українські народні пісні та мелодії.
«Барвінок» є незмінним учасником всіх концертних програм та масових заходів, що проходять в селищі та селах району.

Дует «Солодка ягода»
У 2013 році на базі народного аматорського хору «Летич» був створений жіночий дует «Солодка ягода» у складі Катерини Мазуренко та Людмили Стасюк. Керівником дуету є Стасюк Людмила Анатоліївна.
За час існування дуету був підібраний чималий репертуар з яким вони виступають на різноманітних заходах району та в селищах. У 2014 році дует брав участь у різних концертних програмах, у творчому звіті району, присвяченому 200-річчю від Дня народження Т.Г.Шевченка «Свою Україну любіть» та в благодійних концертах в підтримку бійців АТО.
Чоловічий ансамбль «Світанок»
Ансамбль створений у 2009 році. Раніше склад колективу нараховував 6 учасників. З 2013 року в колективі три учасники. Керівник – Довгалюк Вячеслав Петрович.
В репертуарі «Світанку» українські, козацькі та стрілецькі пісні. Ансамбль в числі народної художньо-концертної бригади часто виїжджає з різними концертними програмами на села району. Також бере участь у всіх мистецьких заходах, що проводяться у районі.